Перечень учебников

Учебники онлайн

Завдання для перевірки знань

Завдання 1

Характеристика ситуації: До банку звернулася громадянка для оформлення кредиту на навчання. Клієнтці 35 років, працює головним економістом, середній розмір заробітної плати 1850 грн., необхідна сума кредиту 20000 строком на 4 роки. Процентна ставка по кредиту складає 8,5% річних. Банк пропонує позичальнику умову повернення кредиту: простий % з виплатою кожен місяць.

Постановка завдання: Оцінить можливість надання цієї позики і прибуток, який отримає банк, виходячи з наступних даних.Завдання 2

Характеристика ситуації: В Ощадний банк 1 квітня 2006 року звернувся клієнт з проханням відкрити депозитний рахунок на 8 місяців в сумі 16 тис. грн. під 17% річних (простий відсоток).

Постановка завдання: Необхідно розрахувати суму процентного доходу, отриманого клієнтом на момент закриття вкладного рахунку.

Завдання 3

Характеристика ситуації: Підприємство відкрило вкладний рахунок в банку 1 травня 2006 року у сумі 200000 тис.грн. під 18% річних строком на 10 місяців.

25.06. з рахунка було знято 50 тис.грн.

10.08. на рахунок було зараховано 120 тис.грн.

18.10. на рахунок зараховано ще 20 тис.грн.

10.12. з рахунку було списано 63 тис.грн.

22.01. на рахунок зараховано 16 тис.грн.Постановка завдання: Необхідно визначити залишок коштів на рахунку підприємства та процентні затрати банку на момент закриття вкладного рахунку.Завдання 4

Характеристика ситуації: Ви – працівник відділу банку по операціям з цінними паперами. Відома загальна кількість облігацій у пакеті – 200 шт., ставка облікового відсотка – 15% річних, купонний дохід – 12%, номінальна ціна однієї облігації – 100 грн.

Постановка завдання: Необхідно визначити вартість однієї облігації на момент емісії і всього пакету облігаційЗавдання 5

Характеристика ситуації: Ви – працівник відділу банку по операціям з цінними паперами. Ставка облікового відсотка – 12% річних, купонний дохід – 12%, номінальна ціна однієї облігації – 1000 грн. Облігації обертаються на ринку 3 роки.

Постановка завдання: Необхідно визначити вартість однієї облігації на момент емісії.Завдання 6

Характеристика ситуації: Ви – працівник відділу банку по операціям з цінними паперами, який має стабільну дивідендну політику і щорічно платить дивіденди із розрахунку 3 гривні на акцію. Очікувана доходність для інвестора складає 12% річних.

Постановка завдання: Необхідно визначити вартість 1 акції компанії “Арго”

Завдання 7

Характеристика ситуації: Два депозити ЧП «Геос» відрізняються один від іншого на 600 грн. Більший депозит покладено в банк на 12 місяців під 10% річних, а менший на 6 місяців під 12% річних. Сума відсотків по першому депозиту дорівнює подвійній сумі відсотків по другому депозиту.

Постановка завдання: Необхідно розрахувати суму стартових депозитів.Завдання 8

Характеристика ситуації: Акціонерне товариство (АТ) випустило 10-відсоткові облігації на суму 120 тис. грн, привілейовані акції на суму 10 млн грн, з фіксованим дивідендом 40%, та звичайні акції на суму 15 млн грн. Прибуток АТ, що призначений до розподілу, складає 220 млн. грн. Постановка завдання: Визначити:

1) суму дивідендів за привілейованими акціями;

2) суму процентів за облігаціями;

3) суму дивідендів за звичайними акціями

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com