Перечень учебников

Учебники онлайн

113. ОПЕРАТОР ТЕПЛОВОГО ПУНКТУ

2-й розряд

Завдання та обов'язки. Забезпечує безперервну й економічну роботу тепломережних бойлерних установок, станцій м'ятої пари сонячних та геотермальних установок продуктивністю по 42 ГДж/год. (до 10 Гкал/год.), розташованих поза зоною обслуговування основних агрегатів. Підтримує задану температуру, тиск у мережі води та пари. Очищає м'яту пару і здійснює деаерацію води. Контролює роботу мережних і конденсатних насосів. Виконує операції з перемикання в теплових схемах. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування. Ліквідує аварійний стан. Веде оперативну документацію. Бере участь у ремонті бойлерної установки, яку обслуговує, станції м'ятої пари, сонячних і геотермальних установок.

Повинен знати: будову та принцип роботи встановленого устаткування, теплову схему теплофікаційної установки; графіки роботи та теплові режими споживачів; місця встановлення, призначення та принцип роботи контрольно-вимірювальних приладів і регуляторів; елементарні основи теплотехніки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

3-й розряд

- у разі продуктивності тепломережних бойлерних установок, станцій м'ятої пари, сонячних і геотермальних установок понад 42 до 84 ГДж/год. (понад 10 до 20 Гкал/год.).

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві.

Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оператора теплового пункту 2 розряду - не менше 1 року.

4-й розряд

- у разі продуктивності тепломережних бойлерних установок, станцій м'ятої пари, сонячних та геотермальних установок понад 84 ГДж/год. (понад 20 Гкал/год.).

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оператора теплового пункту 3 розряду - не менше 1 року

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com