Перечень учебников

Учебники онлайн

92. МАШИНІСТ СКРЕПЕРА (СКРЕПЕРИСТ)

3-й розряд

Завдання та обов'язки. Керує і обслуговує скреперний перевантажувач із об'ємом скрепера до 2,25 м3 під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Виконує поточний ремонт усіх механізмів скреперного перевантажувача.

Повинен знати: будову скреперних перевантажувачів, що обслуговуються; правила сигналізації; правила виконання поточного ремонту скреперного перевантажувача; призначення та умови застосування контрольно-вимірювальних, спеціальних і універсальних інструментів та пристроїв.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

4-й розряд

Завдання та обов'язки. Керує і обслуговує скреперний перевантажувач із об'ємом ковша понад 2,25 м3 під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Бере участь у середньому й капітальному ремонті всіх механізмів скреперного перевантажувача.

Повинен знати: будову скреперних перевантажувачів різних типів; правила виконання ремонтних робіт; способи виявлення і усунення несправностей у роботі скрепера; будову контрольно-вимірювальних, спеціальних і універсальних інструментів.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста скрепера (скрепериста) 3 розряду - не менше 1 року

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com