Перечень учебников

Учебники онлайн

4.1.5. Оптимізація структури державного сектору економік, підвищення ефективності управління об’єктами державної власності

Завдання Очікувані результати у 2012 році: Захист прав державної власності, недопущення незаконного її відчуження. Суттєве скорочення випадків незаконного відчуження майна, використання процедури банкрутств як інструменту тіньової приватизації. Реформування відносин власності.

Запровадження принципів прозорості, конкурентності та продажу за справедливою ціною об’єктів державної власності. Протидія протиправному поглинанню та захопленню підприємств та запровадження прозорих процедур банкрутства. Зменшення випадків протиправного поглинання та захоплення підприємств. Підвищення ефективності використання державної власності. Збільшення доходів держави за рахунок підвищення ефективності використання державного майна. Забезпечення прозорої діяльності державних і комунальних підприємств державного сектору. Підвищення прозорості передачі державного і комунального майна в оренду, переоцінки орендованого майна відповідно до його ринкової вартості, удосконалення механізму повернення орендованого майна.

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com