Перечень учебников

Учебники онлайн

Терміни та поняття

Міжнародне транспортування — перевезення пасажирів і вантажів, яке здійснюється будь-якими видами транспорту через національні кордони. «Міжнародність» даної послуги, як і інших видів торгівлі (не тільки послугами, а й товарами), визначається не фактом взаємодії різнонаціональних учасників відповідних транспортних угод (включаючи купівлю транспортних квитків), а саме перетином національних кордонів.

Транспортні витрати — витрати, які виникають у процесі доставляння товару від продавця до покупця та включають вартість фрахту (наймання транспортного засобу), перевезення, завантаження та відвантаження товару, пакування та перепакування, маркування, страхування та інші супутні й технічно необхідні витрати.

Транспортно-експедиторське обслуговування — вид послуг спеціалізованих фірм, підприємств, агентств та інших організацій, яке, крім безпосереднього переміщення вантажів, охоплює й операції з підготовки вантажів до такого переміщення (оформлення відповідної документації, укладання договорів перевезення з транспортним підприємством, проведення розрахунків за перевезення, складування, а також страхування та деякі інші заходи)

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com