Перечень учебников

Учебники онлайн

4.2.1. Модернізація системи охорони здоров’я

Завдання Очікувані результати у 2012р.: Реформування системи охорони здоров’я та підвищення якості медичних послуг. Середня тривалість життя населення на рівні не менше 68 років. Середня очікувана тривалість життя на рівні 64,8 років для чоловіків та 75,8 для жінок.

Збільшення показника умовного здоров’я (питомої ваги осіб, визнаних умовно здоровими в загальній кількості населення) до 28,2% (зараз – 24,3 %, у 1990 році – 62,6 %). Зниження захворюваності населення соціально небезпечними хворобами, діабетом, серцево-судинними, інфекційними та іншими захворюваннями. Припинення підвищення рівня захворюваності населення за такими хворобами, як ВІЛ/СНІД, туберкульоз, тощо.

Зниження рівня захворюваності на серцево-судинні і судинно-мозкові хвороби.

Зменшення коефіцієнту захворюваності на хвороби, що передаються статевим шляхом.

Підтримка статусу країни, вільної від поліомієліту;

доведення рівня захворюваності на кір до менш як 1 на 100 тис. населення), припинення місцевої передачі вірусу кору.

Доведення показника захворюваності на дифтерію до менш як 0,1.

Скорочення на 80 % кількості вірусоносіїв гепатиту B серед дитячого населення.

Доведення розповсюдженості епідемічного паротиту, кашлюку, гемофільної палички типу b (Hib) до рівня менш як 1 на 100 тис. населення, а вродженої краснухи - менш як 0,01 на 1000 новонароджених. Підвищення якості охорони материнства і дитинства Зменшення показника материнської смертності до 15,1 на 100 тис. народжених живими; зниження рівня смертності дітей віком до 5 років (кількості померлих на 1000 осіб віком до 5 років у середньому за рік) - до 12 осіб; зниження рівня смертності немовлят (кількості померлих дітей віком до 1 року на 1000 народжених живими) - до 9 осіб.

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com