Перечень учебников

Учебники онлайн

5.1.3. Модернізація системи охорони здоров’я

Завдання Результати Диверсифікація джерел фінансування та організаційних засад функціонування системи охорони здоров’я. Перехід на контрактну модель публічних державних закупівель медичних послуг Запровадження загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування. Реформування системи охорони здоров’я та підвищення якості медичних послуг. Зростання середньої очікуваної тривалості життя до 2020р. для чоловіків - 68,0 років, для жінок – 77,6 року.

Стандартизація медичних послуг на 100% до 2020 р. Зниження захворюваності населення найбільш небезпечними видами хвороб. Стабілізація рівня захворюваності населення за основними віковими демографічними групами за такими хворобами, як ВІЛ/СНІД, туберкульоз тощо.

Зниження показника летальності від злоякісних новоутворень на 5-10 %.

Зниження захворюваності соціально небезпечними хворобами, діабетом та серцево-судинним захворюванням та іншими.

Зменшення коефіцієнту захворюваності на хвороби, що передаються статевим шляхом. Формування здорового способу життя. Формування усвідомлення особистої відповідальності громадянина за своє власне та громадське здоров`я.

Охоплення дітей і молоді віком 7–22 роки програмами формування здорового способу життя. Підвищення якості охорони материнства і дитинства. Зниження рівня:

материнської смертності на 20 %;

малюкової смертності на 20 %;

підліткової вагітності на 20 %;

штучного переривання вагітності в дорослих жінок на 20 %;

захворюваності на інфекції, що передаються статевим шляхом, на 30 %.

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com