Перечень учебников

Учебники онлайн

Пріоритети якісних змін

Щасливо можуть жити народи, люди, родини тільки в тих країнах, де є баланс, гармонія, де дійсно панують свободи людей, і там, де можна відчувати, що країна і люди розвиваються вільно. Це демократичне суспільство, справедливе суспільство, суспільство із справжньою соціальною ринковою економікою.

Сьогодні в України є лише один шлях – це шлях становлення незалежної демократичної держави з усіма інституціями демократичної країни.

Уряд на найближчі роки визначив головні пріоритети якісних змін.

Перший пріоритет, який є локомотивом всієї трансформації – є демократизація та відокремлення олігархії від влади, що зараз є найбільшим гальмом розвитку. Це необхідно зробити раз і назавжди, і побудувати новий шлях, нову країну, новий розвиток і новий напрямок.

Другий пріоритет – увійти до 30-ки країн в світі по розвитку людського капіталу.

В світі позиція і статус держави вимірюється інтегрованим показником – індекс людського розвитку. Саме складові інтегрованого показника індексу людського розвитку і задають той напрямок, який можна буде кількісно і якісно осягнути. Сьогодні Україна на 85 місті в світі по індексу людського розвитку. У наступні 5 років Україна повинна увійти в тридцятку країн світу по інтегральному індексу людського розвитку.

Третій пріоритет – забезпечити повну енергетичну незалежність країни.

Енергетична незалежність є основою для зміцнення політичного суверенітету. За 5 років Україна повинна досягнути найвищого рівня енергетичної незалежності держави, забезпечивши всі ключові напрямки розвитку енергетики країни.

Четвертий пріоритет – створення найсучаснішої у Східній Європі системи медицини, науки і освіти.

Це пріоритет який якісно змінить життя кожної людини, тому, що сьогодні по всім цим напрямкам за 18 років Україна не пройшла жодного суттєвого значимого кроку.

П’ятий пріоритет – Україна має стати членом ЄС.

На першому етапі Україна має підписати Угоду „Про політичну асоціацію між Україною і Європейським Союзом” . Це значить, глибинні та системні перетворення, які дійсно продемонструють світу, що Україна сталя демократичною державою, з соціальною ринковою економікою, з відкритістю і з повним налагодженням роботи всіх інституцій

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com