Перечень учебников

Учебники онлайн

Резюме

Суб’єкти, які беруть участь у міжнародній економічній діяльності, різняться своїми характером, рівнями походження та цілями.

Базовий господарський рівень — це підприємницькі структури, чия активність становить життєву тканину міжнародного ринку. Такими структурами є комерційні структури від малих підприємств і разових учасників експортно-імпортних операцій до великих транснаціональних компаній з багатомільярдним річним обігом.

Національний і міжнародний режими міжнародної економічної діяльності формуються державою в особі її повноважних органів, які належать як до законодавчої, так і виконавчої гілок влади, її центральних і регіональних органів.

З метою розв’язання конкретних завдань міжнародного співробітництва державами створюються міжнародні органи й об’єднання, які можуть бути суб’єктами регулювання міжнародної економічної діяльності або її реальними агентами. Дедалі більшого значення набувають ті міжнародні організації, які покликані сприяти розв’язанню глобальних гуманітарних, соціально-політичних, екологічних та інших проблем.

Суб’єкти міжнародної економічної діяльності можуть мати як підприємницькі, так і регулятивні цілі, належати як до комерційних структур, так і до органів публічної влади

< Назад   Вперед >

Содержание
 
© uchebnik-online.com